Våra kommunkontakter

En tjänsteperson i varje kommun, det innebär åtta extra öron mot marken.

Tillsammans för utveckling

För att sprida information, bolla idéer och få återkoppling om vad som är på gång i olika delar av Sjuhärad har vi en tjänsteperson i varje kommun som kontaktperson. Här kan du se vem som är kontaktperson i din kommun.

kommunkontakter

Birgitta Saunders

Herrljunga kommun
birgitta.saunders@herrljunga.se
0513 170 31

Malin Silow

Marks kommun
malin.silow@mark.se
0320 21 71 66

Linn Segander

Vårgårda kommun
linn.segander@vargarda.se
0322 60 06 85

Petra Grönhaug

Ulricehamns kommun
petra.gronhaug@ulricehamn.se
0321 59 50 21

Susann Gustafsson

Tranemo kommun
susann.gustafsson@tranemo.se
0325 57 60 43

Ingrid Nyman

Borås stad
ingrid@creative-cluster.se 
0768 88 71 03

Emelie Romland

Svenljunga kommun
emelie.romland@svenljunga.se
0325 183 07

Annika Eriksson

Bollebygds kommun
annika.eriksson@bollebygd.se
0734 64 70 08

Bollebygds kommuns logotyp
Borås stads logotyp.
Herrljunga kommuns logotyp.
Marks kommuns logotyp.
Svenljunga kommuns logotyp.
Tranemo kommuns logotyp.
Ulricehamns kommuns logotyp.
Vårgårda kommuns logotyp.